Hakkımızda

İlk olarak belirtmek isteriz ki; E-ticaret mağazası açmak için yüksek bedeller ödemek ve hiç bir online satış sitesine ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Firmamız her defasında maliyeti müşterilerimize yüklemek yerine hâlihazırda varolan e-ticaret sitelerimizi uygun fiyatlarla sizlere satışa sundu.

Firmamızın genel prensibi; Her müşteriden kurulum maliyetlerinin tamamını almak değil, hâlihazırda varolan hazır e-ticaret sitesi örneklerini sizlerin beğenisine sunmaktır. Firmamız, her seferinde tüm maliyeti müşterilerimize yüklemenin doğru ve etik olmadığı görüşüne sahiptir. Bizler sizlerin destekleriyle gelişiyor ve geliştiğimiz her gün, sizlere daha yararlı olabilmek için elimizden geleni eksiksiz bir biçimde yapıyoruz.
Sizlere destek vermeye devam edeceğiz, desteklerinize lâik bir firma olmak için çabalarımızı sürdüreceğiz.

2007 senesinden beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren ve gelişmekte olan E-ticaret sektörüne yöneldik. Bu süre zarfında yaklaşık 1200 web sitesine modul, destek ya da tema konusunda yardımcı olduk, sıfırdan e-ticaret sitesi kurmak isteyen müşterilerimize hizmet verdik.

Bir web sitesinde olması gereken bir çok özelliği sizler düşünmeden önce biz düşündük. Satışlarınızın artması için gereken tüm modul ve eklentiler, firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Hiç bir kuruma bağlı kalmadan ömür boyu hosting ücreti haricinde ödeme yapmayacağınız sistemle sizi tanıştırıyoruz.

Temaları iyileştirerek sektörünüze uygun olacak hâle getirdik. Sizin aklınızda var olan tema stiliniz ve bu stilinize uygun temaları web sitemizden demo olarak inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz e-ticaret sitesini satın aldıktan sonra, sizlere düşen tek bir sorumluluk vardır: Ürünlerinizi sitenize ekleyip,fiyat belirlemek ve satışa başlamak.