Bu Site Güvenli Mi?

Mir Eğitim ve Yazılım Güvenilir Mi?

Sitemizin her aşamasında güvenliğiniz için alınabilecek tüm tedbirleri alıyor ve özel bilgilerinizi hiç kimse ile ve hiçbir yerde paylaşmıyoruz.

 

Kişisel bilgileriniz bizimle güvende!

Mir Eğitim ve Yazılım olarak gerekli olmayan hiçbir bilgiyi istemiyor, paylaştığınız bilgileri üçüncü kişi veya kurumlar ile paylaşmıyoruz.

 

Her aşamada güvendesiniz.

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz bütün alanlar SSL sertifikası ile güvence altında.

Ödeme işlemleri, yeni üyelik, üye girişi ve sipariş işlemleri de dahil özel bilgilerinizi girdiğiniz bütün alanlar SSL sistemi ile korunmaktadır. Kilit işaretinin kapalı olduğu durumlarda girdiğiniz bilginin üçüncü şahıslar tarafından görünmesi mümkün değildir.

 

Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmiyor.

Mir Eğitim ve Yazılım, hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerini kaydetmez. Girdiğiniz kart bilgileri şifrelenerek anında bankaya gönderilir.

SSL sertifikası ile korunan ödeme aşamasında girdiğiniz bilgileri personelimizin dahi görmesi mümkün değildir.

 

 

SSL Sertifikası nedir?

SSL (Secure Socket Layer) Güvenli Giriş Katmanı anlamına gelen, bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin korunmasını sağlayan güvenlik protokolüdür.

Sitemizde bilgi girişi yaptığınız bütün alanlarda http:// yerine https:// şeklindeki güvenli alanda işlem yapılır. Bu aşamada web tarayıcınızdaki kilit işaretinin kilitli konumda olduğunu görebilirsiniz.

Mir Eğitim ve Yazılım olarak, sitemizde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. Mir Eğitim ve Yazılım alt yapısında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta ve kullanılan teknolojilerde gerçekleşen değişim ve gelişimlere göre güncellenmektedir.

Sitemizde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Kullandığınız tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar şeklinde size göstererek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez . 


Siz değerli müşterilerimizin internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmesi için Mir Eğitim ve Yazılım
 güvenli ödeme sistemini oluşturan sayfalarda SSL sertifikası kullanılmaktadır.